• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Takvim

Anasayfa


      ŞEHİRİÇİ - ŞEHİRLERARASI - EVDEN EVE

AMBALAJLI VE SİGORTALI TAŞIMA

KAPLAN NAKLİYAT evden eve taşımacılıkta uzman ekip elemanlarımızla kaliteli hizmet Belirttiğimiz gün ve saatte hiçbir aksatma olmadan eşyalarınızı en güvenilir şekilde belirtilen yere ulaştırmaktayız.

Personel kalitemizle sizlere bu farkı sunmaktayız. Eşyaların paketlenmesi kırılmadan zarar vermeden verilen adrese teslim edilmesi ve istenildiği şekilde yerleştirilmesi bizim işimizdir. Uzun veya kısa yol mesafesi farketmeksizin güvenilir bir şekilde sunmuş olduğumuz bu hizmet müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerlemektedir.

Araç güvenliği, personel kalitesi ve sağlam hizmet anlayışıyla yolumuza devam etmekteyiz.Taşınan eşyalarınız dikkatlice istenen yere ulaştırılır ve aynı şekilde paketler açılır.Göstermiş olduğumuz bu özen ve itina işimizi ne kalitede de olduğunun göstergesidir. Bizler firma olarak bu zorlu görevi en iyi şekilde üstelendik ve sizlere sunduk. Yapmış olduğumuz bu taşımacılık hizmetiyle sorunları çözmede personel ekibiyle ve kaliteli hizmette öncü konuma gelmekteyiz.

İzmir Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Nakliye alanında kendine özgü bir kalite anlayışına sahip olan firmamız bu doğrultuda hizmetlerini sürdürmektedir.


KAPLAN NAKLİYAT olarak kaliteli, güvenilir ve en az asgari zararla nasıl taşınıp taşınma esnasında ne gibi işlerle fazla ilgilenmeniz ve nasıl kaliteli işi bilen bir taşıma şirketi bulmanız için siz Değerli MÜŞTERİLERİMİZE bilgi ve yardımcı olabilmek için kurumca bir görev bilmekteyiz.

Evden Eve Şehir İçi Şehirler Arası Ambalajlı , Sigortalı , Marangozlu , Asansörlü Taşımacılık Yapılır.

Slogan:

'Güvenli ve Hızlı Taşımacılık Bizde... ''

 

Saygılarımızla KAPLAN NAKLİYAT.

Ramazan Kaplan

GSM : 0533 733 11 54

TEL :  0232 342 94 73

Kaplan Nakliyat İzmir Evden Eve Taşımacılık

Saat